logo
2014 m. april 24 d. thursday 00:30
Teka: 05:59, Leidžiasi: 20:36, Dienos ilgumas: 14:37
  min.lt PRADŽIA PROGNOZĖS APŽVALGA ŽEMĖLAPIAI VAIZDAS ĮDOMYBĖS

Savaitės orų apžvalga (15-os savaitės)

Visą savaitę vyraus sausi ir daugiausia šilti orai

Pirmadienį orus lems anticiklonas, kuris slinks per Šiaurės Europą toliau į rytus. Lietuvoje išsilaikys sausi ir šilti orai. Nestiprus vėjas pūs iš rytų. Naktį numatoma 6-11 laipsnių šiluma, įdienojus oras vėl sušils iki 18-23 laipsnių.

Antradienį netoli Lietuvos slinks lietingų debesų zona, bet mūsų šalyje trumpai palis tik kai kur, daugiausia dieną, gali griaudėti ir perkūnija. Naktį pūs silpnas vėjas, dieną jis pasisuks iš šiaurės rytų ir sieks 5-10 m/s. Temperatūra beveik nesikeis.

Trečiadienį vėl be lietaus, bet pradės kristi oro temperatūra. Vėjas rytų, vidutinio stiprumo. Naktį numatoma 4-9, dieną 15-20 laipsnių šiluma.

Ketvirtadienį lietaus taip pat neprognozuojama. temperatūra naktį nukris iki 1-6 laipsnių šilumos, vietomis numatomas šalnos iki 3 laipsnių šalčio, dieną oras sušils tik iki 10-15 laipsnių šilumos.

Panašūs orai numatomi ir penktadienį.

Savaitgalį atmosferos slėgis mūsų platumuose vis dar bus gana aukštas. Su šiaurės vakarų srautu į šalį plūs sausas, bet nelabai šiltas oras. Naktimis išliks šalnų pavojus. Lietaus tikimybė maža.       


©2003-2014 Orai.lt

Medžiaga, pateikta šiame skyrelyje, yra Orai.lt nuosavybė. Visų čia skelbiamų straipsnių negalima dauginti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis be raštiško Orai.lt sutikimo.