Savaitės orų apžvalga

43 savaitė (10-24 - 10-30)

Sulauksime ir stiproko vėjo, ir šlapdribos

Antradienio dieną lietus intensyvės. Gausiausi lietūs apims pietinius bei rytinius rajonus ir lis per visą dieną. Kraštiniuose rytiniuose rajonuose dienos pradžioje pūs dar gana stiprus pietryčių vėjas. Vakarinėje šalies pusėje vakare lyti nustos. Vėjas dienos metu vakariniuose rajonuose pūs nestipriai iš rytų, vakare pasisuks iš šiaurės. Dienos temperatūra didesnėje šalies dalyje išliks apie 4–7 laipsnius šilumos, Dzūkijoje trumpam gali kilstelėti iki 8–10 laipsnių šilumos.

Trečiadienio naktį lietus dar tęsis rytiniuose rajonuose. Vakarinėje šalies dalyje debesys jau plonės. Vėjas nurims ir jau pasuks iš vakarų. Nakties temperatūra svyruos apie 2–6 laipsnius šilumos.

Trečiadienio dieną bus debesuota su pragiedruliais. Vietomis praslinks trumpi krituliai. Vėjas šalyje išliks gana ramus, vakarinių krypčių. Temperatūra sieks nuo 5 iki 8 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienį didesnėje šalies dalyje kritulių nenumatoma, tik dieną Žemaitijoje vėl gali pradėti lynoti. Nakties temperatūra daug kur svyruos apie 0 laipsnių, dieną sieks 5–9 laipsnius.

Skaitomiausi 15min.lt